news

21.7. 2015 Posted by Skeld

Tak po čase zase nějaký news okolo studia. Pomalu se nám tu rýsujou kontury nové punk/rock/ska desky kapely Peshata, která by měla vyjít na podzim 2015. Na konci srpna pak vychází debutová deska metalcore kapelky Olltega, kterou jsme tu produkovali a letem napříč žánry pokračujeme na debutovou desky hip-hop party Jay & Adie, která vyjde taktéž na podzim. Na další sessions už jsou přiklepnutý indie/rock/punk Nohama nad Zemí a screamo post- hardcore hlukaři Tosiro. Shrnuto a podtrženo, vypadá to že do konce roku máme plnej stav.

peshata

obrazem

23.2. 2015 Posted by Skeld

Ve studiu se tentokrát točilo obrazem a to nový klípek kapely Rooms of Silence - Hidden Romance, který kluci už brzy vypustí do světa. Jinak je tomu právě rok co studio funguje v nových prostorách a pravda hodně se toho tu událo napříč žánry od té doby. Bohužel, každá mince má svůj rub a líc a člověk taky potřebuje občas odfrknout, takže provoz studia je teď z důvodu již dosti nabitého nadcházejícího programu a nedostávajícího se času až do odvolání omezen. Velmi se omlouvám všem, jejichž žádostem nebudu moci vyhovět. Díky za pochopení.

ROS

Deadline (UK)

14.07. 2014 Posted by Skeld

Prázdniny nám pomalu běží a v tomhle horkym počasí se člověku do studia moc nechce, nicméně točit se musí. V rámci vystoupení UK punx Deadline na Mighty Sounds si zpěvačka Liz na chvíli odskočila do Woodlandu, aby nazpívala vokály coversongu od The Pogues - Fairytale of New York pro českou partu Saint and Sinners. Tenhle ryze vánoční singl by měl vyjít na vinyl kompilačce kdesi v US. Dále točíme singl pro videoklip budějckých Sin-Dick-8.

liz

starší